1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Popularne

Kafelki: Nieprzeciętne połączenia

Płytki Tubądzin ColourJedna kolekcja, a kilka wariantów kolorystycznych? Jest to jak najbardziej realne połączenie po to, aby nawet najbardziej niezdecydowany lub wybredny klient znalazł dla siebie optymalne rozwiązanie.

Kuchnia lub łazienka w kolorach tęczy?

Dla tych, którzy lubią mocno nasycone kolory i którym nie brakuje fantazji, projektanci napisałabym glazury i terakoty  wymyślili kilka niezwykłych opcji do wykorzystania…

Więc chodź pomaluj mój świat…

Tubądzin Coulor (http://dekordia.pl/produkty/kategoria-plytki/producent-tubadzin/kolekcja-colour/?acc=&searchadv=off) to kolekcja, którą śmiało można Płytki Tubądzin Kubaporównać do tęczy. Mieści w sobie bowiem aż 10 wariantów kolorystycznych, które dostępne są na płytkach o nawierzchni gładkiej, w delikatne kropki, fale lub wgłębienia/paski. Nic tylko przebierać i wybierać pomiędzy np. karminem, żółtym, fioletem, bielą i czernią a zielenią i pomarańczą, lub od razu wybrać miks kolorów. Dodatkowo można do nich dobrać dekoracje w paski, bądź z motywem kwiatowym. Wygodnym rozwiązaniem jest również to, że płytki te można kłaść nawet bez fug. Nowocześnie, indywidualnie, a przede wszystkim – bardzo kolorowo!

W klimacie gorącej Andaluzji lub Kuby

Płytki Tubądzin KubaIntensywny niebieski, zielony, czerwony czy pomarańczowy kolor, to wyróżnik za to innej kolekcji – Tubądzin Majolika (http://dekordia.pl/produkty/kategoria-plytki/producent-tubadzin/kolekcja-majolika/?acc=&searchadv=off). Dekoracjami, jak i właśnie nasyceniem odcieni nawiązuje ona do klimatów śródziemnomorskich. Ich niewielki połysk i kształt świetnie wpasować może się zarówno we wnętrze kuchni, jak i łazienki.
Gdy komuś bardziej odpowiada klimat Hawany, to powinien sprawić sobie płytki z serii Tubądzin Kuba (http://dekordia.pl/produkty/kategoria-plytki/producent-tubadzin/kolekcja-kuba/?acc=&searchadv=off). Utrzymane w słonecznych kolorach: żółtym i pomarańczowym.