1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Popularne

Kafelki: Nieprzeciętne połączenia

Płytki Tubądzin ColourJedna kolekcja, a kilka wariantów kolorystycznych? Jest to jak najbardziej realne połączenie po to, aby nawet najbardziej niezdecydowany lub wybredny klient znalazł dla siebie optymalne rozwiązanie.

Kuchnia lub łazienka w kolorach tęczy?

Dla tych, którzy lubią mocno nasycone kolory i którym nie brakuje fantazji, projektanci napisałabym glazury i terakoty  wymyślili kilka niezwykłych opcji do wykorzystania…

Więc chodź pomaluj mój świat…

Tubądzin Coulor (http://dekordia.pl/produkty/kategoria-plytki/producent-tubadzin/kolekcja-colour/?acc=&searchadv=off) to kolekcja, którą śmiało można Płytki Tubądzin Kubaporównać do tęczy. Mieści w sobie bowiem aż 10 wariantów kolorystycznych, które dostępne są na płytkach o nawierzchni gładkiej, w delikatne kropki, fale lub wgłębienia/paski. Nic tylko przebierać i wybierać pomiędzy np. karminem, żółtym, fioletem, bielą i czernią a zielenią i pomarańczą, lub od razu wybrać miks kolorów. Dodatkowo można do nich dobrać dekoracje w paski, bądź z motywem kwiatowym. Wygodnym rozwiązaniem jest również to, że płytki te można kłaść nawet bez fug. Nowocześnie, indywidualnie, a przede wszystkim – bardzo kolorowo!

W klimacie gorącej Andaluzji lub Kuby

Płytki Tubądzin KubaIntensywny niebieski, zielony, czerwony czy pomarańczowy kolor, to wyróżnik za to innej kolekcji – Tubądzin Majolika (http://dekordia.pl/produkty/kategoria-plytki/producent-tubadzin/kolekcja-majolika/?acc=&searchadv=off). Dekoracjami, jak i właśnie nasyceniem odcieni nawiązuje ona do klimatów śródziemnomorskich. Ich niewielki połysk i kształt świetnie wpasować może się zarówno we wnętrze kuchni, jak i łazienki.
Gdy komuś bardziej odpowiada klimat Hawany, to powinien sprawić sobie płytki z serii Tubądzin Kuba (http://dekordia.pl/produkty/kategoria-plytki/producent-tubadzin/kolekcja-kuba/?acc=&searchadv=off). Utrzymane w słonecznych kolorach: żółtym i pomarańczowym.

 

 

 

Forum budowa domu

Budowanie domu związane jest z szeregiem skomplikowanych czynności. Co więcej, nie zawsze mamy odpowiednią wiedzę, aby sobie z nimi poradzić. Z tego tez powodu bardzo dużą popularnością bez wątpienia cieszy się szukanie informacji budowlanych różnego typu na forach. Należy jednak pamiętać, że w miejscach tego typu nie zawsze uzyskamy pomoc od fachowców. Z drugiej jednak strony z powodzeniem możemy zdobyć poradę, wsparcie lub też podyskutować o rozwiązaniu naszego problemu. Na forach, gdzie poruszana jest tematyka dotycząca budowy domu, można ponadto zdobyć wiedzę na temat tego, jakie firmy są godne polecenia, a więc jakim podmiotom bez obaw możemy w pełni zaufać. Ostatecznie, skoro nie stać nas na porady profesjonalistów, dobrze jest zajrzeć tam, gdzie mamy szansę uzyskać poradę w odniesieniu do kwestii, co do którego mamy spore wątpliwości. Zazwyczaj niemal za każdym razem otrzymamy stosowną pomoc oraz wsparcie.  

Budowa domu krok po kroku

Podczas budowy domu bardzo istotna jest systematyczność. Jak się bowiem okazuje, nie sposób pomijać poszczególnych etapy budowy i zaczynać od tego, co naszym zdaniem ma największe znaczenie. Nie ma bowiem wątpliwości, że nie postawimy dachu, jeśli nie zbudujemy najpierw fundamentów. Co więcej, nie powinniśmy nawet przed chwilę myśleć o rozpoczęciu budowy, skoro uprzednio nie załatwimy określonych formalności. Nie można także projektować wnętrz bez postawienia ścian. Zabierając się za budowę domu, musimy więc pamiętać, że każdą czynność należy wykonywać krok po kroku, po czym przechodzić do następnego etapu. Niczego nie możemy ponadto pomijać, co więcej wszystkie prace należy wykonywać z należytą starannością. W przeciwnym wypadku nie jest możliwe osiągnięcie pozytywnego efektu końcowego. 

Budowa domu- opłacalność

Bardzo wielu z nas przed podjęciem ostatecznej decyzji o budowie domu, zastanawia się w jakim stopniu tego rodzaju krok jest opłacalny. Z reguły na samym wstępie myślimy o kosztach, jakie musimy ponieść, przez głowę przechodzą nam również wszelkiego typu formalności. Kolejno może się także pojawić strach w odniesieniu do tego, czy firma, której zaufamy, aby na pewno spełnia w należytym stopniu swoje zadania, czy nie zostaniemy oszukani, czy ktoś aby nie zepsuje przez przypadek efektów ciężkiej pracy z ostatnich. Należy jednak pamiętać, że inwestycja w budowę własnego domu bez wątpienia niesie za sobą ryzyko. Niemniej jednak, gdy już się zakończy, naszym nowym domem możemy się cieszyć przez lata, co sprawia, że dla wielu decyzja o budowie własnego domu ostatecznie zawsze będzie pozytywna.

Projekt domu parterowego

Projekt domu parterowego z powodzeniem może spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Co ważne jednak, jego zbudowanie jest szybkie, nie kosztuje zbyt wiele i spełnia niezbędne potrzeby. Sam projekt bez wątpienia możemy wzbogacić wedle własnego uznania. Niemniej jednak, domy parterowe zakładają już na wstępie budowę w oparciu o określoną prostotę. W zależności jednak od potrzeb oraz oczekiwań, dobrze jest wybrać taką wersję projektu, która będzie nam odpowiadać najbardziej. Dobrze jest ponadto skorzystać z pomocy fachowców, jeśli braknie nam odpowiedniej wiedzy lub gdy mamy różnego typu wątpliwości, które koniecznie chcemy rozwiać. Wszystkie szczegółowe kwestie również warto skonsultować. Jak się okazuje bowiem, to niuanse w głównej mierze mogą decydować o tym, w jaki sposób powstanie nasz dom. Nie należy więc pod żadnym pozorem ich lekceważyć.